piotrek fiat

W każdą środę, o godzinie 21:30, zapraszamy do słuchania audycji w radiu Fiat: "Spontanicznie i naturalnie o Jezusie". Audycję prowadzi ks. Piotr Klekociński. Każdego wieczoru podejmowany jest inny temat, który dotyczy naszej wiary i miłości do Pana Boga. Można włączać się do audycji poprzez telefon lub facebook. Serdecznie zapraszamy!

św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, wspomnienie

Henryka, Mariusza

„Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem, ale żyje czynem.”
św. Józef Sebastian Pelczar

1 Sm 24, 3-21
Mk 3, 13-19

Tygodnik Katolicki Niedziela

• Franciszek podziękował za gościnę w Chile
    Na zakończenie Mszy św. na Campo Lobito w Iquique Franciszek podziękował Kościołowi, władzom, służbom bezpieczeństwa i tysiącom wolontariuszy za zaproszenie i za okazaną mu gościnę w Chile.
  • Franciszek w Chile
    Msza św. dla ludów tubylczych z udziałem 400 tys. wiernych, obiad z przedstawicielami mieszkańców regionu Araukania w Temuco, spotkanie z młodzieżą w sanktuarium Matki Bożej w Maipu praz wizyta na Chilijskim Papieskim Uniwersytecie Katolickim złożyły się na trzeci dzień wizyty apostolskiej Franciszka w Chile, 17 stycznia.
  • Pamięci Helenki Kmieć
    Jak informują kapłani z parafii pw. św. Barbary w Libiążu, od połowy stycznia br. w mieście są organizowane wydarzenia związane w 1. rocznicą śmierci śp. Helenki Kmieć.