piotrek fiat

W każdą środę, o godzinie 21:30, zapraszamy do słuchania audycji w radiu Fiat: "Spontanicznie i naturalnie o Jezusie". Audycję prowadzi ks. Piotr Klekociński. Każdego wieczoru podejmowany jest inny temat, który dotyczy naszej wiary i miłości do Pana Boga. Można włączać się do audycji poprzez telefon lub facebook. Serdecznie zapraszamy!

Connection Problem

Przerwa techniczna. Zapraszamy wkrótce

• Św. Pius X
    Święty Pius X nazywał się wcześniej Józef Sarto. Urodził się 2 czerwca 1835 r. we wsi Riese, położonej między Vicenzą a Trewirem, jako syn krawcowej i listonosza.
  • Solidarność chrześcijańska wyrazem natury Kościoła
    O solidarności chrześcijańskiej wyrażającej naturę Kościoła mówił Ojciec Święty podczas dzisiejszej audiencji ogólnej w Watykanie. Papież kontynuował cykl katechez na temat Księgi Dziejów Apostolskich, a jego słów w auli Pawła VI wysłuchało dzisiaj około 7 tys. wiernych.
  • Oświadczenie w sprawie fałszywych informacji dotyczących metropolity krakowskiego
    "Prosimy o niepublikowanie oraz niepowielanie fałszywych informacji na temat rzekomych słów Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego" - czytamy w przesłanym KAI oświadczeniu Biura Prasowego Archidiecezji Krakowskiej. Oświadczenie wydane zostało w związku z licznymi fałszywymi informacjami dotyczącymi metropolity krakowskiego pojawiającymi się i rozpowszechnianymi w mediach społecznościowych. Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej podaje również adresy stron internetowych, które są autoryzowanym źródłem informacji nt. nauczania i posługi abp. Marka Jędraszewskiego.