piotrek fiat

W każdą środę, o godzinie 21:30, zapraszamy do słuchania audycji w radiu Fiat: "Spontanicznie i naturalnie o Jezusie". Audycję prowadzi ks. Piotr Klekociński. Każdego wieczoru podejmowany jest inny temat, który dotyczy naszej wiary i miłości do Pana Boga. Można włączać się do audycji poprzez telefon lub facebook. Serdecznie zapraszamy!

Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, wspomnienie

Janusza, Konrada

„W ramionach Maryi zginąć nie można.”
św. Sulpicjusz

2 Mch 6, 18-31
Łk 19, 1-10

Tygodnik Katolicki Niedziela

• Biskupi proszą o modlitwę
    Na Jasnej Górze rozpoczynają się dziś doroczne rekolekcje polskich biskupów. Uczestniczyć w nich będzie niemal cały Episkopat, co stanowi swoisty fenomen wśród konferencji biskupich w świecie.
  • Abp Ryś: otwórz dłoń dla ubogich, a także swoje ramiona!
    – Otwórz dłoń dla ubogich, a także swoje ramiona! Spotkaj się z nim, popatrz mu w oczy, podaj mu rękę, a jeśli trzeba przytul go! Otworzyć ramiona i dłoń dla ubogiego – to wymaga męstwa! – mówił arcybiskup Grzegorz Ryś.
  • Nie zgodzę się na to, przeciw czemu protestowałem
    - Jeżeli idee, które przedstawiłem w projektach o SN i KRS zostaną wypaczone w taki sposób, że nie będę w stanie tego zaakceptować, to tego nie zrobię. Zawetuję i te przepisy - mówi Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla poniedziałkowego "DGP".