Czas który koi  rany, utula ból i budzi w sercu nadzieje…

Serdecznie zapraszamy 15 października 2017 r.

Rodziny dotknięte  dramatem  straty dziecka /w wyniku choroby, poronienia, przedwczesnego porodu, wypadku, czy aborcji/, ich bliskich, przyjaciół i wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się z nimi swoją modlitwą na Dzień Dziecka Utraconego.

banerDDUplan2017 small

Bo "Nie ma stópki zbyt małej, by nie pozostawiła na tym świecie śladu"

autor nieznany

Franciszka, Zdzisława

„Przywykliśmy szukać daleko na widnokręgu tego, co leży u naszych stóp.”
Kornel Makuszyński

2 Sm 7, 4 - 17
Mk 4, 1 - 20

• Ewangeliczne Błogosławieństwa wskazują, że tylko Bóg może zaspokoić ludzkie serce
    Papież rozpoczął nowy cykl katechez, którego tematem będą ewangeliczne Błogosławieństwa.
  • Odpust zupełny dla wiernych pielgrzymujących do kościołów związanych ze św. Janem Pawłem II
    Na prośbę abp. Marka Jędraszewskiego, z okazji jubileuszu 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, Penitencjaria Apostolska udzieliła odpustu zupełnego wiernym pielgrzymującym do kościołów związanych ze św. Janem Pawłem II w archidiecezji krakowskiej.
  • Kard. Wyszyński swym pasterskim posługiwaniem kształtował ducha naszego narodu
    Prymas Tysiąclecia ze Stolicy Prymasów w Gnieźnie wielokrotnie nam przypominał, że mamy kochać Naród - mówił abp. Wojciech Polak podczas homilii na Mszy św. sprawowanej w ramach przygotowania do beatyfikacji kard. Wyszyńskiego