Czas który koi  rany, utula ból i budzi w sercu nadzieje…

Serdecznie zapraszamy 15 października 2017 r.

Rodziny dotknięte  dramatem  straty dziecka /w wyniku choroby, poronienia, przedwczesnego porodu, wypadku, czy aborcji/, ich bliskich, przyjaciół i wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się z nimi swoją modlitwą na Dzień Dziecka Utraconego.

banerDDUplan2017 small

Bo "Nie ma stópki zbyt małej, by nie pozostawiła na tym świecie śladu"

autor nieznany

św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, wspomnienie

Henryka, Mariusza

„Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem, ale żyje czynem.”
św. Józef Sebastian Pelczar

1 Sm 24, 3-21
Mk 3, 13-19

Tygodnik Katolicki Niedziela

• Franciszek podziękował za gościnę w Chile
    Na zakończenie Mszy św. na Campo Lobito w Iquique Franciszek podziękował Kościołowi, władzom, służbom bezpieczeństwa i tysiącom wolontariuszy za zaproszenie i za okazaną mu gościnę w Chile.
  • Franciszek w Chile
    Msza św. dla ludów tubylczych z udziałem 400 tys. wiernych, obiad z przedstawicielami mieszkańców regionu Araukania w Temuco, spotkanie z młodzieżą w sanktuarium Matki Bożej w Maipu praz wizyta na Chilijskim Papieskim Uniwersytecie Katolickim złożyły się na trzeci dzień wizyty apostolskiej Franciszka w Chile, 17 stycznia.
  • Pamięci Helenki Kmieć
    Jak informują kapłani z parafii pw. św. Barbary w Libiążu, od połowy stycznia br. w mieście są organizowane wydarzenia związane w 1. rocznicą śmierci śp. Helenki Kmieć.