ddu 15102019

17:30 Różaniec w intencji rodziców po stracie
18:00 Eucharystia
18:45 Świadectwo rodziców po stracie dziecka

Zakończymy adoracją, podczas której, każdy rodzic będzie mógł zapalić przy ołtarzu światełko pamięci symbolizujące jego utracone Dziecko.

Patronat honorowy nad Dniem Dziecka Utraconego w naszej Archidiecezji objął Ks. Abp dr Wacław Depo

"Nie ma stópki zbyt małej, by nie pozostawiła na tym świecie śladu"

św. Fabiana, papieża i męczennika
św. Sebastiana, męczennika

Fabiana, Sebastiana

„Wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.”
Lucy Maud Montgomery

1 Sm 15, 16 - 23
Mk 2, 18 - 22

• 700. rocznica koronacji Łokietka na króla Polski
    700 lat temu po raz pierwszy w Katedrze na Wawelu odbyła się koronacja królewska - Władysława I Łokietka i jego żony Jadwigi kaliskiej.
  • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
    Pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”, zaczerpniętym z Dziejów Apostolskich (Dz 28,2), od 18 a 25 stycznia obchodzony jest na całym świecie – także w Polsce – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wierni różnych Kościołów chrześcijańskich spotkają się na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach i innych wydarzeniach.
  • Dawid Kubacki znów najlepszy!
    Dawid Kubacki, który w sobotnim konkursie w Titisee-Neustadt zwyciężył, był także faworytem niedzielnych zawodów. Tym razem również nie zawiódł, zajmując znów pierwsze miejsce.