poniedziałek – piątek: 8.30 – 9.30 i 16.00 – 17.00

sobota: 8.30 – 9.30

tel. 34/ 323 26 43

• Czary mary czy ciary bez miary?
    Od 22-24 marca na św. Antoniego u Paulinów będzie trwało Triuduum Maryjne z okazji 5. rocznicy ustanowienia Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła.
  • Aktorka zaprasza na Narodowy Marsz Życia
    Znana aktorka Dominika Chorosińska-Figurska zaprasza na ogólnopolski marsz w obronie dzieci przed aborcją oraz demoralizacją dzieci w szkołach, jak w przypadku warszawskiej Karty LGBT.
  • Hiszpania: jutro beatyfikacja kolejnego męczennika wojny domowej – Mariana Mullerata
    W sobotę 23 marca w katedrze w Tarragonie prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kard. Angelo Becciu ogłosi błogosławionym świeckiego Katalończyka, lekarza i polityka Mariana Mullerata i Soldevilę. Będzie to druga w tym roku beatyfikacja, tym razem pojedynczej osoby, nawiązująca do prześladowań religijnych w Hiszpanii w latach 1934-39. 9 bm. w Oviedo odbył się podobny obrzęd, podczas którego do chwały ołtarzy wyniesiono 9 miejscowych kleryków zamordowanych w latach 1934-37.