MSZE ŚW. NIEDZIELNE I ŚWIĄTECZNE

MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE

7.00, 17.00 (w Adwencie o 16.30) i 18.00

MSZE ŚW. W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

7.00, 16.30 (dzieci), 18.00 i 19.30 (młodzież)

MSZE ŚW. TYLKO W ŚWIĘTA KOŚCIELNE

7.00, 9.00, 12.00, 16.30 (dzieci) i 18.00

CODZIENNA ADORACJA

NAJŚWIETSZEGO SAKRAMENTU

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA

6.30 – 7.30 i 17.00 – 18.30 - dni powszednie

6.30 – 7.30 i 16.00 – 19.30 - pierwszy piątek

w niedziele i święta w czasie każdej Mszy św.

Uwaga: w wakacje i ferie przed lub po Mszy św.

• Ewa Kowalewska o waszyngtońskim Marszu dla Życia: tłum radosnych ludzi manifestujących swoje zaangażowanie pro-life
    „Atmosfera tego marszu jest absolutnie unikalna, wręcz niesamowita. To niezapomniane przeżycie znaleźć się w tłumie tak wielu młodych, radosnych ludzi, manifestujących swoje zaangażowanie w obronie życia” - wspomina Ewa H. Kowalewska. Prezes Human Life International w Polsce w waszyngtońskim Marszu dla Życia uczestniczyła trzykrotnie i - jak mówi - „za każdym razem było to coś niepowtarzalnego”.
  • W bazylice mariackiej odprawiono Mszę św. za prezydenta Adamowicza
    W bazylice mariackiej w Gdańsku odprawiono wieczorem Mszę św. w intencji zabitego w niedzielę prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Jeszcze do północy będzie możliwość pożegnania prezydenta. Jutro w tej samej świątyni, po sprawowanej w południe Mszy św., prezydent zostanie pochowany.
  • Papież o zamachu w Bogocie: okrutne i nieludzkie postępowanie
    Najgłębsze ubolewanie z powodu ofiar, które straciły życie w wyniku tak nieludzkiego i okrutnego czynu wyraził Franciszek w depeszy kondolencyjnej przesłanej na ręce arcybiskupa Bogoty kard. Rubena Salazara. 17 stycznia w stolicy Kolumbii doszło do wybuchu samochodu-pułapki na terenie szkoły policyjnej Santander, w którego wyniku zginęło 21 osób, łącznie z zamachowcem, a 68 odniosło rany.