1. Dzisiaj jest Druga Niedziela Adwentu.
    • Na Mszach św.po Komunii św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja: 7.30, 9.00, 12.00 i 18.00
    • Droga Betlejemska - 10.20
  2. XXIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
    W II Niedzielę Adwentu, zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, ob-chodzony jest Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, któremu w tym roku towarzyszy hasło: „Posłani w pokoju Chrystusa”.

1. Dziś Pierwsza Niedziela Adwentu:
      • Rozpoczęliśmy liturgiczny okres Adwentu, który jest oczekiwaniem na przyj-ście Pana. Wykorzystajmy dobrze ten czas dla odnowienia i umocnienia więzi z Panem Bogiem i bliźnimi.
      • W Kościele 27 listopada 2022 r. rozpoczyna się nowy rok duszpasterski pod ha-słem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Tematem przewodnim tego roku jest refleksja nad Kościołem, jego misją oraz umocnienie wiary w Kościół jako wspólnotę wierzących kroczących razem do domu Ojca.
      • Na Sumie (12.00) – przyrzeczenia nowo ukonstytuowanej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

1. Dziś jest Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła w ciągu roku:
    • 7.10 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
    • Koronka do Miłosierdzia Bożego;  17.30 – Różaniec.
  2. We wtorek, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych.

1. Dziś jest XXIX Niedziela Zwykła w ciągu roku:
      • 7.10 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
      • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
      • 17.30 – Różaniec.

Niedziela.pl